Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602
biuro@podniebnepodroze.pl
Lokalizacja: Polska - Beskidy - Górski survival
Cena: od 1499 PLN/osobę
Zarezerwuj!

Jesteś miłośnikiem jazdy konnej? A może wolisz szaloną jazdę na rolkach lub górską przygodę z survivalem? Jeśli tak, to zapraszamy do położonego w Beskidach Ośrodka Kolonijno – Wypoczynkowego „Hucuł”, do turystycznej miejscowości Brenna – gdzie czekają na Ciebie te aktywności. W dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów przeżyjesz swoje niezapomniane wakacje, pełne dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Znajdziesz tu świetną stadninę, która dysponuje jednym z największych w Polsce stad koni rasy huculskiej. Konie te słyną z łagodnego usposobienia i wytrzymałości, a przede wszystkim doskonale sprawdzają się pod siodłem. Dla rolkarzy – mamy wyznaczony plac do ćwiczeń i doświadczonych trenerów, a okoliczne góry, aż kuszą do podjęcia górskiej, survivalowej przygody. W programie – poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu znajdą się również zajęcia rekreacyjne i integracyjne dla wszystkich. Odwiedzimy Park Turystyki w centrum Brennej, gdzie w trakcie wakacji odbywają się liczne imprezy kulturalne, animacje, zabawy i konkursy. Tam też zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy figurze Utopca – co jest miejscową tradycją. Poza tym czekają na nas gry i zabawy, spacery po okolicy, plażowanie i relaks nad rzeką, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczory filmowe.

Program
Górski survival (GS) (10-16 lat)
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak czerpać moc i energię z gór i jak się w nich bezpiecznie poruszać i funkcjonować – to ten obóz jest właśnie dla Ciebie. Czeka na Ciebie górska, survivalowa przygoda i wspaniałe górskie szlaki. Poznasz zasady bezpiecznego zachowania się w górach i poznasz zasady asekuracji. Czekają Cię przeprawy przez rwące potoki i mokradła. Poznasz techniki linowe w survivalu, nauczysz się jak dobrać miejsce na ognisko i jak je rozpalić i jak przygotować posiłek w warunkach polowych. Spędzisz noc we własnoręcznie zbudowanym szałasie. Poznasz oznakowanie górskich szlaków i nabędziesz umiejętności posługiwania się mapą, kompasem oraz GPS-em. Odkryjesz tajemnice beskidzkich lasów, ich roślinność i mieszkańców. Program uzupełnią zajęcia linowe: most, zjazd tyrolką, skrzynki.

Program fakultatywny
Zainteresowanym uczestnikom proponujemy próbną lekcję jazdy konnej – w cenie 50 PLN/godz.

Zakwaterowanie
Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy „Hucuł”
Ośrodek położony jest w Brennej, w dolinie potoku Jatny, w otoczeniu lasów i górskich szczytów. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienką, Wi-Fi i telewizorem. W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Obiekt otoczony jest dużym terenem rekreacyjnym. Do dyspozycji uczestników wiata grillowa.

świadczenia
Zakwaterowanie
10 noclegów

Wyżywienie
całodzienne (3 posiłki i deser) – w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 PLN turnus) lub bezglutenowej (100 PLN turnus).

Transport
autokar turystyczny.

Ubezpieczenie
Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i instruktorska, nagrody i pamiątki.

Uwagi praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Na obóz należy zabrać odpowiedni strój do zajęć przewidzianych programem: buty za kostkę (treki) – najlepiej dwie pary, buty sportowe, sandały lub trampki do chodzenia w strumieniach i rzekach (do ewentualnego zniszczenia), kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę polarową, dres, latarkę (najlepiej czołówka), śpiwór, karimatę, menażkę i sztućce, mały plecak na wyjścia w teren, czapkę lub chustę na głowę.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.30, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

Oferta ważna do wyczerpania miejsc promocyjnych.