Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602
biuro@podniebnepodroze.pl
Lokalizacja: Egipt - Hurghada - Jungle Aqua Park ****
Cena: już od 2464 PLN/osobę
Zarezerwuj!

Położenie
do centrum Hurghady ok. 19 km, lotnisko oddalone ok. 9 km.

Plaża
do gruboziarnistej piaszczysto‑żwirowej plaży ok. 900 metrów (transfer w cenie). Leżaki i parasole na plaży i przy basenie w cenie. Bar na plaży.

Wyposażenie
kompleks sieci Pickalbatros z 860 pokojami rozmieszczonymi w wielu bungalowach. Na terenie obiektu znajduje się lobby z recepcją, 6 restauracji, bary, kawiarnie, sklepiki i punkty usługowe. W ogrodzie hotel posiada kompleks basenowy z 21 basenami i aquaparkiem z 35 zjeżdżalniami (21 dla dorosłych, 14 dla dzieci).

Dostęp do internetu
WiFi w całym hotelu w cenie.

Kategoria lokalna
4 gwiazdki.

Zakwaterowanie
Pokoje rodzinne (A2F) łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, pomieszczenie mieszkalno-sypialne optycznie przedzielone, telefon, sejf, TV-SAT, minilodówka, klimatyzacja, taras. Pokoje dwuosobowe (E2A) bez przedzielenia, balkon lub taras, poza tym jak A2F.

Sport
tenis (oświetlenie i sprzęt za opłatą), tenis stołowy, piłka wodna, boccia, minigolf, siłownia, gimnastyka, gimnastyka wodna, aerobik. Za opłatą nurkowanie.

Wellness
za opłatą sauna, whirlpool i zabiegi w centrum spa.

Dzieci
miniklub w wieku 4-12 lat (6 razy w tygodniu w określonych godzinach), oddzielny basen, plac zabaw, animacje, minidisco.

Rozrywka
animacje w ciągu dnia i wieczorem, okazjonalnie muzyka na żywo, przedstawienia.

All inclusive
śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, śniadanie kontynentalne dla śpiochów. Po południu przekąski, kawa, herbata, ciasto. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w godzinach 10:00-24:00.

Wcześniej = taniej
do 25.04.19 20% zniżki.

Dla dzieci
2-13 lat: pobyt gratis lub zniżka procentowa.

Polecamy
Komfortowy hotel renomowanej sieci Pickalbatros.największy aquapark w Hurghadzie
35 zjeżdżalni, 21 basenów.

Cena:
Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko – hotel – lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG EuropejskieA), opłaty lotniskowe i paliwowe.
Cena nie zawiera: opłaty za transport sprzętu sportowego (dotyczy linii lotniczych oraz transferów w Egipcie) oraz wizy płatnej przez klientów na lotnisku.

Informacje paszportowo-wizowe
Przy wjeździe do Egiptu należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy licząc od daty powrotu oraz wizę, która uprawnia do miesięcznego pobytu w Egipcie. Wizę można otrzymać na lotnisku przy wjeździe do Egiptu (znaczek wklejany jest do paszportu – koszt 25 USD).

Video
www.youtube.com/watch?v=a1z8noXqdlw
www.youtube.com/watch?v=4Da3bmWMj-k

Oferta ważna do wyczerpania miejsc promocyjnych.