Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602, +48 668 165 888
biuro@podniebnepodroze.pl
Czas trwania: 03 lip 2018 - 10 lip 2018
Lokalizacja: Grecja - Santorini -Delfini Villas
Cena: Już od 8 165 PLN / os.
Zarezerwuj!

Zakwaterowanie 

Delfini Villas to zupełnie nowy typ oferty – luksusowe pokoje urządzone z dbałością o każdy szczegół, położone w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi! Wystarczy wyjść na balkon, by zaznać zapierającego dech w piersiach widoku na morzę i kalderę, którym możemy delektować się w dowolnie wybranym momencie dnia.

Położenie 

Delfini Villas to luksusowe apartamenty położone w Oia, na północnym cyplu wyspy Santorini, skąd rozciąga się niesamowity widok na kalderę. Pokoje ulokowane są na klifie, wykute w skałach pomieszczenia, niegdyś pełniły funcje winnic. Santorini to jedno z najpopularniejszych miejsce w Grecji, chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Santorini, najpiękniejsza wyspa Archipelagu Cykladzkiego, pełna kontrastów, z malowniczą zabudową, wielokolorowymi plażami oraz wyjątkową, kosmopolityczną atmosferą. Oia nazywana mekką artystów, słynie przede wszystkim z romantycznych zachodów słońca oraz urokliwej, typowo greckiej architektury wpisanej na listę UNESCO, właśnie dlatego jest najchętniej fotografowanym miejscem w Grecji. Ok. 200 m od obiektu znajduę się przystanek komunikacji miejsciej, skąd możemy dostać się m.in. do oddalonej ok. 10 km Firy, stolicy wyspy. Obiekt położony jest ok. 20 km od lotniska. Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo płatny w recepcji przed zakwaterowaniem.

Plaża

Obiekt znajduje ok. 15 min spacerem od piaszczysto – żwirowej plaży z wulkanicznym piaskiem.

Do dyspozycji gości

Recepcja, prywatny parking, basen i taras słoneczny (dostępny dla wszystkich Klientów Delfini Villas), leżaki.

Pokoje

Elegancko urządzone pokoje 2 – osobowe (z możliwością dostawki) z łazienkami i balkonami. Pokoje wyposażone są w klimatyzację (indywidualnie sterowana, bezpłatnie), TV – sat, lodówkę, sejf (bezpłatny), zestaw do przyrządzania kawy i herbaty. Każdy pokój posiada wyjątkowy widok na kalderę oraz jacuzzi na balkonie!

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Internet

Wi – Fi w pokojach (bezpłatne).
Oferta ważna do wyczerpania miejsc promocyjnych.

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego pilota (kontakt telefoniczny), pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.