Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602
biuro@podniebnepodroze.pl
Lokalizacja: Fun English na Cyprze, wiek 13-18 lat
Cena: już od 1699 PLN/osobę
Zarezerwuj!

Fun English na Cyprze, wiek 13-18 lat, wylot grupowy, polski opiekun

świadczenia:
Angielski poza szkołą!
Cena podstawowa:
ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, 3 posiłki dziennie, transfer z/na lotnisko w obie strony, uczestnik, opieka polskiego opiekuna, apartament 3-5-osobowy
Cypr:
Cypr jest trzecią co do wielkości po Sycylii i Sardynii wyspą na Morzu Śródziemnym i równocześnie najmłodszym – po Malcie – państwem w tej części Europy. Ślady kolonizacji brytyjskiej są obecne w codziennym życiu Cypryjczyków, którzy biegle mówią po angielsku, co sprzyja tym, którzy pragną uczyć się języka angielskiego właśnie na wyspie Afrodyty.
Cypr to nie tylko bogata historia z zabytkami sięgającymi imperium rzymskiego oraz niebywała gościnność Cypryjczyków, ale także piękne plaże, gorące Morze Śródziemne, zdrowy klimat i niepowtarzalne góry Troodos z najwyższym szczytem Olimpem, wznoszącym się na wysokości 1952 m n.p.m. W miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje dyskotek, restauracji i tawern. Wyspa ta, mająca walory kulturalne i kulinarne, klimatyczne, historyczne i środowiskowe staje się idealnym miejscem wypoczynku.
Miejscowość:
Limassol to duże nadmorskie miasto z przepiękną starówką, będące drugim co do wielkości miastem na Cyprze. To także duży ośrodek wypoczynkowy o kosmopolitycznym charakterze, zwany często miastem zabawy i rozrywki.
Opis szkoły:
English Sunny School of Cyprus jest szkołą letnią, od 2000 roku organizującą kursy i obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat oraz dla dorosłych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych (uczestnicy pochodzą głównie z Francji, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Słowacji, Polski i innych krajów). Nauczyciele to profesjonalna lokalna kadra głównie pochodzenia anglosaskiego, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Budynek, w którym odbywają się zajęcia, położony jest 15-20 minut piechotą od kampusu. Sale są odpowiednio wyposażone i dostosowane do prowadzenia zajęć.

Kampus ESSC znajduje się w samym sercu turystycznej części Limassol, zaledwie kilka minut od plaży, kafejek, restauracji oraz sklepów.

Zakwaterowanie:
Uczestnicy obozu będą mieszkać na kampusie o standardzie hotelowym, położonym w bezpiecznej i spokojnej okolicy w dzielnicy Yermasogeia. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach 2-3-osobowych oraz w apartamentach 2-pokojowych, gdzie mogą mieszkać 4 osoby (tu jest 1 łazienka i 2 toalety). Możliwe łóżka typu wygodne dostawki. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z łazienkami i balkonami. Do dyspozycji uczestników basen z leżakami. Kampus mieści się ok. 15-20 minut pieszo od szkoły i kilka minut jazdy autobusem od plaży. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, restauracje i kawiarnie.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch (ciepły lub pakowany w zależności od dnia) i obiadokolacja. Podczas posiłków podawana jest woda do picia.
Program:
program FUN ENGLISH 1 tydzień (dla młodzieży 13-18 lat), czyli angielski poza szkołą!
Chcielibyście wyjechać do ciepłego kraju, podszlifować język angielski poza murami szkoły w przyjemnej atmosferze z native speakerem, korzystając maksymalnie z plaży i morza? Specjalnie dla Was szkoła ESSC wprowadziła innowacyjny program Fun English dla młodzieży 13-18 lat na 1 tydzień. Podczas pobytu uczestnicy o poziomie od A1+ do B1 odbędą 10 lekcji w międzynarodowych grupach i 10 lekcji w terenie poza szkołą, które będą opierać się głównie na konwersacji, poznaniu i utrwaleniu słownictwa. Program popołudniowy bazuje głównie na atrakcjach plażowych i wodnych. Uczestnicy będą mieć możliwość skorzystania z następujących atrakcji: 2 x banana ride, 1 x crazy sofa, 2 x rower wodny, 2 x kajak, półdniowa wycieczka na plażę lub na stare miasto, całodniowy pobyt w waterparku. Ponadto: gra w siatkówkę plażową i koszykówkę, gry i zabawy na plaży, a wieczorem karaoke, gry interaktywne i projekcje filmowe po angielsku.

Dodatkowe opcje:
Kurs windsurfingu lub kitesurfingu
Młodym miłośnikom sportów wodnych proponowany jest kurs windsurfingu. Kurs świetnie nadaje się dla tych, którzy po raz pierwszy rozpoczynają przygodę z windsurfingiem. Dla osób pełnoletnich możliwy jest kurs kitesurfingu. Kursy te są dostępne w każdym terminie. Standardowy kurs to 6 godzin zajęć praktycznych plus zajęcia teoretyczne (zależne od poziomu zaawansowania uczestnika). Polecamy każdemu fanowi wodnych szaleństw!

Transport:
Przelot grupowy z Warszawy lub Katowic. Zbiórka na lotnisku w hali odlotów na 2 godziny przed planowanym odlotem. Lot odbywa się w grupie; w niektórych terminach bez opiekuna. W takim przypadku dzieci i młodzież są odprawiane na lotnisku przez pracownika biura i odbierane na lotnisku na Cyprze przez polskiego opiekuna lub szkolnego przedstawiciela. W przypadku wybranych lotów z Katowic, które odbędą się bez opiekuna, min. 1 uczestnik z grupy musi mieć ukończone 14 lat (szkoła odbiera uczestników z lotniska na Cyprze).

Godziny lotów liniami LOT:
WAW-LCA 22:30-2:55
LCA-WAW 3:40-6:20

W przypadku lotów liniami LOT z Warszawy wykwaterowanie jest przeddzień daty wyjazdu o godz. 12:00, a transfer na lotnisko jest o 24:00 wieczorem. Dzieci mogą zostawić bagaże na recepcji i korzystać z udogodnień hotelu do momentu wyjazdu. Ostatnim posiłkiem będzie kolacja przed wyjazdem na lotnisko.

Opieka:
Podczas pobytu dzieci i młodzież do 18. roku życia znajduje się pod stałą opieką polskiej i zagranicznej kadry. Dzieci 6-9 lat akceptowane są wyłącznie razem z rodzicami i mieszkają razem z nimi w pokoju.

Towarzyszący rodzice:
Również rodzice mogą uczestniczyć w wyjeździe! Oferujemy tutaj dwie opcje:
rodzice towarzyszący wraz z kursem językowym (kurs 20 lekcji w tygodniu, zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem)
rodzice towarzyszący bez kursu językowego w tym samym obiekcie co dzieci (zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem)

Cena obejmuje:
Kurs języka angielskiego: 22 lekcje w tygodniu
Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach
Wyżywienie:3 posiłki dziennie
Transfer z/na lotnisko
Opiekę polskiego opiekuna
Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
Certyfikat ukończenia kursu
Materiały do nauki
Pakiet powitalny: zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna

Dodatkowo płatne:
• Transport: przelot z Warszawy 1290 PLN lub z Katowic (ok. 1100 PLN – do potwierdzenia, może ulec zmianie).
• Obowiązkowy program
• dla dzieci i młodzieży poniżej 17. roku życia: 150EUR/2 tygodnie, 225 EUR/3 tygodnie, płatne opiekunowi na lotnisku
• dla młodzieży od 17. roku życia (obejmuje animacje, gry i zabawy, wejścia do dyskoteki): 60 EUR/2 tygodnie (ew. wycieczki fakultatywne płatne na miejscu). Możliwość wykupienia pełnego pakietu z wycieczkami w cenie 150 EUR/2 tygodnie.
• Program Fun English 120 EUR
• Program specjalny 18 dni (2 tygodnie nauki i 3 weekendy) – płatność 150 EUR jak za program 2 tygodnie (obejmuje wycieczki na 2 weekendy), możliwość dopłacenia do wycieczki w 3-ci weekend fakultatywnie na miejscu.
• Przejazdy lokalne 20 EUR
• Dopłata do dziecka 6-10 lat: 330 PLN/tydzień
• Dopłata do lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS w lipcu (dla młodzieży 15+): 390 PLN/2 tyg.
• Dopłata do transferu dla rodziców dla lotów Grupowych 160 zł w 2 strony lub w przypadku lotów indywidualnych 300 zł w 2 strony, gdy lecą 2-3-4 osoby na tym samym locie koszt transferu 160 zł od osoby
• Dopłata do transferu w przypadku lotów indywidualnych z Katowic 270 zł w 2 strony, gdy lecą 2-3-4 osoby na tym samym locie koszt transferu 135 zł od osoby
Informacje praktyczne:
Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport, adapter, kostium kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem.

SUGEROWANE KIESZONKOWE: 150 Euro na 2 tygodnie

Hotel znajduje się 3 km od plaży. Dzieci będą chodzić na plażę bezpośrednio ze szkoły, która znajduje się ok. 15 minut na piechotę. Dzieci będą wracać z plaży do hotelu z opiekunem autobusem lokalnym, dlatego należy mieć ok. 20 EUR na przejazdy na cały wyjazd.

W przypadku lotów liniami LOT z Warszawy wykwaterowanie jest przeddzień daty wyjazdu o godz. 12:00, a transfer na lotnisko jest o 24:00 wieczorem. Dzieci mogą zostawić bagaże na recepcji i korzystać z udogodnień hotelu do momentu wyjazdu. Ostatnim posiłkiem będzie kolacja przed wyjazdem na lotnisko.

Inne opcje:
Zapraszamy również na obóz na Cyprze połączony z kursem języka angielskiego!
Wylot z Warszawy i Katowic

Terminy:
Program Fun English
22.06-30.06 (1 tydzień) 1 699 PLN
25.07-2.08 (1 tydzień) 1 699 PLN
1.08-9.08 (1 tydzień) 1 699 PLN
8.08-16.08 (1 tydzień) 1 699 PLN
UBEPIECZENIE:
ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A..Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
Kwoty ubezpieczenia:
KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR
NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN
Bagaż: 800 PLN

Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj),
jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

Oferta ważna do wyczerpania miejsc promocyjnych.