Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602
biuro@podniebnepodroze.pl
Lokalizacja: Kurs niemieckiego - Hamburg - od 17 roku życia
Cena: już od 859 PLN/osobę
Zarezerwuj!

<Założona w 1952 roku, jest członkiem IALC, TELC i VDP.LOKALIZACJA:
Szkoła mieści się w centrum kulturalnym i handlowym Hamburga, w pobliżu cichego i przyjemnego deptaku oraz opery. W okolicy znajduje się stacja metra Stephanplatz, umożliwiająca dogodne połączenia z całym miastem. Kursy prowadzone są w zabytkowej kamienicy, w przestronnych salach lekcyjnych.WYPOSAŻENIE:
Kursanci uczą się w 80 salach zlokalizowanych w trzech sąsiadujących ze sobą budynkach kampusu. Po nauce mają możliwość korzystania ze szkolnej biblioteki oraz zakupów księgarni. W niektórych budynkach szkoły dostępne jest bezłpatne Wi-Fi.

Cena podstawowa:

zakwaterowanie własne, ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, bez transferu, certyfikat ukończenia kursu, dojazd własny, osoba dorosła, 10 lekcji w tygodniu

Niemcy – idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe:

Hamburg – „Perła Północy”, to nie tylko drugie co do wielkości miasto niemieckie, ale także jedno z najpiękniejszych w kraju. Do portu hamburskiego przybijają statki z całego świata, co gwarantuje mu kosmopolityczną atmosferę. Każdego dnia Hamburg oferuje do odkrycia coś nowego – Dzielnica Spichlerzy, Targ Rybny czy słynna ulica Reeperbahn to tylko niektóre spektakularne miejsca. Rozrywka i sztuka z najwyższej półki urozmaicą pobyt w tym magicznym mieście.

Szkoła językowa w Hamburgu

Niemiecki w Hamburgu – rodzaje kursów:

LICZBA OSÓB W GRUPIE: Maksymalnie 12 osób, w mini grupie maksymalnie 6 osób.

LICZBA OSÓB W GRUPIE: Maksymalnie 12 osób.

POZIOMY KURSÓW: Od początkującego do C2.

TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed przyjazdem.

WIEK UCZESTNIKÓW: Od 16 lat.

CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut (od poniedziałku do piątku).

Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych.

Kursy standardowe:
10 lekcji w tygodniu,
25 lekcji w tygodniu.

Kursy kombinowane:
30 lekcji w tygodniu (25 grupowych + 5 w formule One-to-One.

Kursy indywidualne:
20 lekcji One-to-One w tygodniu,
25 lekcji One-to-One w tygodniu,
30 lekcji One-to-One w tygodniu,
35 lekcji One-to-One w tygodniu.

Możliwe dodatkowe opcje w Hamburgu

Niemiecki do pracy (B1+, B2+):
40 lekcji w tygodniu (12 tygodni), minimalny poziom: A2 lub B1.
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich posiadających już podstawową znajomość języka, chcących podjąć pracę w Niemczech lub niemieckojęzycznych przedsiębiorstwach. W ramach zajęć uczestnicy uczą się zagadnień związanych z wybraną branżą. Praktyczne zadania i ćwiczenia zapoznają ich z rolami, które przejmą w życiu zawodowym oraz poszerzają zasób specjalistycznego słownictwa użytecznego w kontaktach służbowych, prowadzeniu prezentacji czy korespondencji. Równocześnie poruszane są tematy związane z językiem niemieckim w codziennym użyciu. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Zajęcia pozalekcyjne:

Oprócz nauki, szkoła oferuje również atrakcyjny program zajęć kulturalnych i rekreacyjnych oraz całodniowe wycieczki w weekendy. Oferta obejmuje m.in. wieczory w pubach i restauracjach, warsztaty tematyczne, pokazy filmowe, zajęcia sportowe, wycieczki piesze i objazdowe, wyjścia do muzeów. Organizowane są wizyty w browarze Holsten, wyjścia do planetarium, parku tematycznego Miniaturland czy zwiedzanie atrakcji samego Hamburga – miasta, w którym jest więcej mostów niż w Wenecji i Amsterdamie razem wziętych! W weekendy można wyjechać poza miasto, do Berlina, Lubeki, Schwerin, Lüneburga, Bremy, Stade, Bergedorfu., na wyspę Sylt, do zamku Ahrensburg bądź parku przyrody ‚Schwarze Berge’.

Dostępne zakwaterowanie:

  • Rodzina goszcząca(od niedzieli do soboty): pokój 1-osobowy, łazienka dzielona z domownikami. Odległość: 25-45 minut od szkoły.

Rezydencja szkolna(od piątku do piątku, min. 4 tygodnie): pokój 1-, 2- lub 3-osobowy (pokój 2-osobowy tylko dla osób podróżujących razem), łazienka dzielona. Rezydencja znajduje się tuż przy szkole.

Hotele: 3-, 4-gwiazdkowe.

Opcje wyżywienia dla wybranego zakwaterowania:

  • Rodzina goszcząca: brak, same śniadania lub śniadania i obiadokolacje.
  Rezydencja szkolna: wyżywienie własne.

Transport i transfer:

Na życzenie organizujemy transport samolotem oraz transfer z/na lotnisko.

Ubezpieczenie:

Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
Kwoty ubezpieczenia:
KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR,
NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN,
Bagaż: 800 PLN.Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj),
jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta). .

Cena podstawowa za wyjazd językowy obejmuje:

  • kurs językowy w wybranej opcji,
  • certyfikat ukończenia kursu,
  ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.

Cena podstawowa za wyjazd językowy nie obejmuje:

  • przelot,
  • transfer z i na lotnisko,
  • materiały do nauki,
  zakwaterowanie.
Oferta ważna do wyczerpania miejsc promocyjnych.