Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602, +48 668 165 888
biuro@podniebnepodroze.pl
Lokalizacja: Polska - Sudety - Świat Przygody - Pokrzywna
Cena: od 1199 PLN/osobę
Zarezerwuj!

Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku, a Pokrzywna to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Ośrodek Złoty Potok, położony na terenie Parku Krajobrazowego – Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewnia świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Tuż obok czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto. Nazwa ROSENAU nawiązuje do legendy o osadzie, która podobno w średniowieczu istniała w Górach Opawskich. Wokół jeziora rozlokowano kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem, w tym basen o wymiarach olimpijskich, z brodzikiem i piaszczystą plażą, interaktywny „Ogród Wody”, trampolinę, karuzele, wypożyczalnię kajaków i rowerków wodnych. Co pewien czas z wód jeziora wynurza się groźny potwór. Na terenie parku znajdziemy także „Jaskinię dzikich zwierząt”, a w jej sąsiedztwie „Kopalnię złota – Rosenau”, w której można chodzić korytarzami „Strasznej sztolni”, a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ośrodek Złoty Potok to również świetne miejsce wypadowe na wycieczki górskie.
Na naszych obozach znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód i będziesz świetnie się bawić. Poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu oraz korzystaniem z atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU, opiekunowie i instruktorzy poprowadzą liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne wspólne dla wszystkich uczestników. Poznacie okoliczne ciekawostki podczas wędrówek po licznych szlakach turystycznych znajdujących się nieopodal ośrodka, będziecie strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczycie się wyznaczania kierunków świata w terenie i posługiwania się mapą. Poza tym, w programie liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami przy dźwiękach gitary oraz mnóstwo wesołej zabawy.

Program
Świat przygody (9-12 lat), (13-16 lat)
Jeśli planujesz dobrą zabawę uczestnicząc w kreatywnych zajęciach rekreacyjnych i przygodowych to Świat przygody jest dla Ciebie idealny! W trakcie wakacyjnych dni odwiedzisz Zaginione Miasto Rosenau, park żywiołów, interaktywny park wodny czy straszną sztolnię, w której najbardziej zagadkowym punktem jest wirujący domek! Spróbujesz swoich sił w parku linowym, pokonując liczne i różnorodne przeszkody. Pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów spędzisz aktywnie czas, każdego dnia doświadczając wyjątkowych i niezapomnianych atrakcji. W słoneczne dni popływasz na kajaku i rowerku wodnym, zagrasz w koszykówkę czy piłkę nożną. Pod czujnym okiem ratowników będziesz mógł skorzystać z basenu, zjeżdżalni, biczów wodnych i zagrać w piłkę wodną. Jadąc turystyczną kolejką odwiedzisz “Kamienny krąg” i “Wykopaliska miasta Rosenau”. Odbędziesz górską wędrówkę pełną niespodzianek i zagadek. Twój opiekun zadba o to, abyś w trakcie gry terenowej zdobył nowe umiejętności, doskonalił te które posiadasz i przy tym rewelacyjnie się bawił. Wyposażony w komplet ochraniaczy i kask pojeździsz na waveboardzie – łamanej desce. Spędzisz czas w kinie 7D, doświadczysz niezapomnianych emocji zjeżdżając na specjalnie zaprojektowanym torze „Snow tubing” oraz odwiedzisz największy w Europie dmuchany zamek. Ponadto pobawisz się w twistera, porzucasz frisbee i rozegrasz turniej gier planszowych. Wieczorami będziesz uczestniczyć w ogniskach, zabawach integracyjnych czy dyskotekach. Nasi wykwalifikowani animatorzy przygotowali program na każdą pogodę. Na tym obozie doświadczysz wielu pozytywnych emocji i zabawy!

Program fakultatywny
Paintball/mały paintball/speedball/ASG – 30 zł.
Zajęcia nocne – paintball/mały paintball/speedball/ASG – 40 zł.
Paintball/speedball – dodatkowe 100kul – 20 zł.
Mały paintball – 5 zł (15 kul – jeden magazynek).
Spływ kajakowy po rzece – 75 zł.
Wycieczka do stadniny koni (przejażdżka na koniu) – 50 zł.
Wycieczka autokarowa do Kopalni złota w Złotym Stoku – 75 zł.
Park linowy/Tyrolka/Huśtawka – 20 zł/10 zł/10 zł.
Warsztaty szycia na maszynie (z materiałami)– 75 zł/3 godz.
Pamiątkowa płyta CD ze zdjęciami obozowymi – 20 zł.

Zakwaterowanie
Ośrodek Rekreacyjno-wypoczynkowym „Złoty Potok” w Pokrzywnej.
Uczestnicy będą zakwaterowani w komfortowych, dwupoziomowych 2-8 osobowych domkach, z tarasem, sypialniami, łazienką i telewizorem
Na terenie ośrodka znajduje się duża hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko, miejsce na grilla. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z ośrodkiem graniczy Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki Rosenau Zaginione Miasto, z którego licznych atrakcji uczestnicy będą korzystać podczas obozów.

świadczenia
Zakwaterowanie
10 noclegów.

Wyżywienie
Całodzienne (3 posiłki + deser) – w karczmie na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 zł turnus) lub bezglutenowej (100zł turnus). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Transport
Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie
NNW – 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i instruktorska. Realizacja programu.

Uwagi praktyczne
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców, z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki). Przy małej ilości uczestników w danym przedziale wiekowym zajęcia specjalistyczne mogą odbywać się wspólnie z innymi grupami wiekowymi. Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników.
Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy, buty za kostki do pieszych wędrówek. Weź również plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ręczniki, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem.

Planowany przyjazd do ośrodka z kierunku Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Wrocław,Opole ok. godz. 13.00.  Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 15.00.
Z pozostałych kierunków przyjazd ok. godz. 19.00., wyjazd ok. godz. 09.30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30