Jesteśmy do Twojej dyspozycji, +48 730 866 602
biuro@podniebnepodroze.pl

Hiszpania – Costa Brava

Relacja oraz zdjęcia autorstwa Sandry

„Podlewam w swoim życiu wiele doniczek, staram się dbać o równowagę.  Ponieważ moja praca/e zajmują mi sporo czasu to dla równowagi uwielbiam również dużo podróżować. Do mojego ostatniego wyjazdu zainspirował mnie ok 8 lat temu film „Vicky Cristina Barcelona” i już wtedy czułam, że to miejsce mnie przyciąga.

Zapadła decyzja, organizujemy zamiast prezentów na naszą piątą rocznicę ślubu wycieczkę do naszej wymarzonej Barcelony. Po zatwierdzeniu miejsca trafiłam do rewelacyjnego biura podróży Podniebne Podróże. Realizatorka naszego marzenia, dokładnie nas wypytała jak lubimy spędzać czas, pomyślała o przyjemnościach dla wszystkich uczestników wyprawy. Po powrocie mogę stwierdzić, że nie mogliśmy trafić lepiej.

Zamieszkaliśmy w malowniczej części Hiszpanii rozciągającej się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego – Costa Brava. Staraliśmy się każdego dnia odwiedzać inne miasto/miasteczko, a ja cały czas mam niedosyt. Pierwszy raz poczułam, że chcę tam zostać na dłużej. Szczególne wrażenie zrobiły na mnie mniejsze miejscowości np. Blanes, Tossa de mar, Girona. Każde z tych miasteczek zachwyciło mnie swoją odmiennością, klimatem spokoju i życia „tu i teraz”. Specjalnie wybraliśmy termin początek maja, aby nie wpaść w wir turystów i był to bardzo dobry pomysł. Mogliśmy na spokojnie zatopić się w życie mieszkańców.

A co z samą Barceloną? Odwiedziliśmy ją dwa razy i tak jak myślałam jest piękna. Piękne uliczki, kamienice, kawiarnie i restauracje. dzieła Gaudiego -wspaniałego twórcy i wizjonera. Uśmiechnięci i pomocni ludzie, widząc nas z mapą od razu proponowali pomoc w dostaniu się do celu – urzekające.

Pozostawiam Was ze zdjęciami i bardzo polecam podróżowanie z pasją do miejsc, które uczynią w Was jeszcze więcej radości.”

http://sandrapanus.pl/zamiast-nalogowo-kupowac-wole-doswiadczac-przygod-hiszpania/

 

O autorze